ПРО НАС

Історія бренду «VАМ» дуже неординарна… Паралізований лучанин Андрій Вронський, після двох років лежачого життя вирішив, що робитиме мило і продаватиме його, а виручені гроші підуть йому на реабілітацію. Нещасний випадок трапився у серпні 2013р, коли в спекотний серпневий день, хлопець вирішив покупатися з другом на ставку за містом, після чого, внаслідок невдалого пірнання, зламав 5-ий шийний хребець.

Тимчасові фізичні обмеження дозволяють Андрієві брати активну участь в організації справи, переговорах з клієнтами, веденні бухобліку та розробці рецептури. Решту процесу миловаріння, включаючи виготовлення силіконових молдів під власні вироби, лягло на плечі його мами - Світлани Мартинюк. Мама юнака вкладає в створення мила душу і любов. Кожен шматочок виготовлений з особливим трепетом, адже в неї є найважливіша для матері мета — поставити сина на ноги.

Під особисте замовлення клієнта мило може народитись за індивідуальним рецептом, мати оригінальну форму, запах, колір та будь-який дизайн. Мило, створене «VАМ», безпечне і корисне навіть для малюків. Кожен вид має свою функцію: очищує пори, зволожує та відновлює шкіру, швидко заживляє рани, випещене таким милом тіло ще протягом кількох годин не дає про себе забути ніжним ароматом. Загалом під час виготовлення мила «VАМ» використовується майже два десятки корисних масел, вітамінів та олій обліпихи, пшеничних зародків, виноградних кісточок, мигдалю, бергамоту, сосни, чайного дерева, троянди. На сьогоднішній день мило набуло популярності і його купують не лише в Україні, а й за кордоном.Більше інформації про нас можна прочитати за:
26-летний парализованный житель Луцка сумел стать... успешным мыловаром
Мило, яке хочеться з’їсти! Як зробити бізнес в інвалідному візку
МАТИ РОБИТЬ МИЛО, ЩОБ УРЯТУВАТИ СИНА